-35%
0
0

25,97€ 39,97€

Umi. Essentials TWS Bluetooth 5.0 IPX7 W5s Kabellose In-Ear-Kopfhörer

09.09.2019
von: leoriker
Gefällt dir der Deal?

Bei Amazon bekommt ihr den Umi. Essentials TWS Bluetooth 5.0 IPX7 W5s Kabellose In-Ear-Kopfhörer momentan zum Bestpreis von 25,97€ mit dem Gutscheincode TKPEIDBX und 10% Rabattgutschein angewendet .

  • [W5s z inteligentnym etui do ładowania] Te słuchawki douszne automatycznie się włączą.
  • [Bluetooth 5.0 i głębokie basy stereo] Prędkość transmisji Bluetooth wynosi do 48 Mbit/s na odległość 15 m, dzięki wydajnej technologii ochrony przed zakłóceniami. Oznacza to: płynne, wyraźne rozmowy i brak przerw podczas słuchania muzyki w podróży. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo stereo zapewnia dźwięk najwyższej jakości, dzięki czemu można naprawdę poczuć muzykę.
  • [Ergonomiczny mini design i ochrona IPX7] Z teksturowaną powierzchnią, niewidoczną konstrukcją douszną, miękką wyściółką i prawdziwą bezprzewodową technologią sprawiają, że głowa jest fajna, wygodna i wysokiej jakości. Swoboda dla Twoich rąk i Twojej muzyki: ochrona IPX7 jest odporna na deszcz i pot. Metaliczna stacja ładująca w kieszonkowym formacie jest elegancka i może być noszona również w dłoni, dzięki czemu można ładować również w podróży.
  • [Wysokiej jakości etui do ładowania z metalu z opatentowaną niezależną technologią zarządzania energią] Ekskluzywna, opatentowana niezależna technologia zarządzania energią umożliwia niezależne ładowanie słuchawek z lewej i prawej strony i tym samym maksymalne wykorzystanie czasu. Do stacji wystarczy podłączyć tylko jedną lub oba zatyczki do uszu: czerwone światło LED pokazuje „rozładowanie”, niebieskie światło LED pokazuje „w pełni naładowane”. Zatyczki do uszu są ładowane automatycznie.
  • [Tryb mono i stereo] Obie zatyczki do uszu mogą być używane samodzielnie lub w trybie dwukanałowym, a każda słuchawka może być sparowana niezależnie od siebie. Zarówno „L“ jak i „R“ mogą sterować odtwarzaniem/pauzacją/wsteczką/do przodu/głośnością/odbieraniem połączeń/odrzuceniem połączeń. To tak, jakby posiadały dwa oddzielne słuchawki. Połącz je z tym samym urządzeniem, aby słuchać muzyki razem z przyjaciółmi lub użyć dwóch słuchawek, aby uzyskać dźwięk przestrzenny stereo.
Kommentar verfassen

Bild zum Kommentar hinzufügen (JPG, PNG)

Mit Absenden des Formulars akzeptiere ich die Datenschutzerklärung und die Nutzungsbedingungen.